Beymen ile çeşitli ayrıcalıklar sizi bekliyor. | BMW Türkiye

BEYMEN PRIVILEGE CARD
İLE TANIŞIN.

BMW Excellence Club üyelerine çok özel bir hediye.

BEYMEN PRIVILEGE CARD<br>İLE TANIŞIN.BMW Excellence Club üyelerine çok özel bir hediye.

  BEYMEN PRIVILEGE CARD: BENZERSİZ BİR ALIŞVERİŞ DENEYİMİ.

  Türkiye’nin lüks moda perakendeciliği markası Beymen’den BMW Excellence Club üyelerine özel Beymen Privilege Card hediye! 

  Beymen Privilege Card ile Beymen’lerde benzersiz bir alışveriş deneyimi size özel indirim ayrıcalığıyla sizleri bekliyor.

  • Beymen Privilege Card size Beymen’lerde Hazır Giyim, Ayakkabı, Çanta, Aksesuar, Home, Kids kategorilerindeki 900’ü aşkın markada yeni sezon alışverişlerinizde %20 indirim, indirimli döneminde ise %10 ek indirim ayrıcalığı sağlar. 
  • Diğer indirim, kampanyalar ve Beymen The One Card Loyalty puanları ile birleştirilemez. 
  • İndirim; kozmetik, konsinye ve indirim yasaklı ürünlerde geçerli değildir. 
  • Beymen Privilege Card’ınız Bottega Veneta, Balmain, Brunello Cucinelli, Celine, Dolce&Gabbana, Dsquared2, Etro, Saint Laurent, Stella McCartney, Tod’s, Tory Burch ve Valentino butiklerinde de geçerlidir. 
  • Privilege Card ilk kullanımdan sonra 6 ay boyunca geçerlidir. 

  Beymen Privilege Card’ınız sayesinde satış danışmanları ile randevulu alışveriş, ücretsiz komandatura, adrese paket teslimi, ev ve işyerine servis, son dakika servisi, gardırop ve hediye servisi, Click&Collect ve kişiye özel dikim servisi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

  Beymen Privilege Card’ınız Borusan Otomotiv tarafından adresinize ulaştırılacaktır. Kartınızın ulaşmaması halinde BMW Excellence Club Özel Müşteri Hattı’nı arayarak talepte bulunabilirsiniz.