Beymen ile çeşitli ayrıcalıklar sizi bekliyor. | BMW Türkiye

BEYMEN PRIVILEGE CARD
İLE AYRICALIKLI ALIŞVERİŞ.

BMW Excellence Club üyelerine özel hediyeler.

BEYMEN PRIVILEGE CARD<br>İLE AYRICALIKLI ALIŞVERİŞ.BMW Excellence Club üyelerine özel hediyeler.

  BEYMEN PRIVILEGE CARD: BENZERSİZ BİR ALIŞVERİŞ DENEYİMİ.

  Beymen Privilege Card ve size özel tanımlanacak hediye çekiniz ile 2022 Sonbahar/Kış sezonu alışverişlerinizde %10 indirim ayrıcalığı* sizi bekliyor.

  • Beymen Privilege Card size Beymen’lerde Hazır Giyim, Ayakkabı, Çanta, Aksesuar, Home, Kids kategorilerindeki 900’ü aşkın markada yeni sezon alışverişlerinizde %20 indirim, indirimli döneminde ise %10 ek indirim ayrıcalığı sağlar.
  • Diğer indirim, kampanyalar ve Beymen The One Card Loyalty puanları ile birleştirilemez.
  • İndirim; kozmetik, konsinye ve indirim yasaklı ürünlerde geçerli değildir.
  • Beymen Privilege Card’ınız Bottega Veneta, Balmain, Brunello Cucinelli, Celine, Dolce&Gabbana, Dsquared2, Etro, Saint Laurent, Stella McCartney, Tod’s, Tory Burch ve Valentino butiklerinde de geçerlidir.
  • Privilege Card ilk kullanımdan sonra 6 ay boyunca geçerlidir. 

  Beymen Privilege Card’ınız sayesinde satış danışmanları ile randevulu alışveriş, ücretsiz komandatura, adrese paket teslimi, ev ve iş yerine servis, son dakika servisi, gardırop ve hediye servisi, Click&Collect ve kişiye özel dikim servisi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

  Hediye çeki ile alışveriş gerçekleştirmek için BMW Excellence Club Özel Müşteri Hattı’nı arayarak bilgi alabilirsiniz. Bilgilendirmenin ardından hediye çekiniz adresinize ulaştırılacaktır.

  * Kampanya, Beymen'lerde Sonbahar/Kış sezonundan yapacağınız 10.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde mevcut indirimlere ek %10 indirim sağlayacaktır. Hediye çeklerinin son kullanım tarihi 28.02.2023'tür. Konsinye, kozmetik ve yasaklı markalar kampanyaya dahil değildir.