Memorial – BMW Excellence Club | BMW Türkiye

MEMORIAL DAİMA YANINIZDA.

MEMORIAL DAİMA YANINIZDA.

  MEMORIAL’DA SAĞLIĞINIZ DEĞERLİ.

  Memorial Check-up Programları ile yılda en az 1 defa kontrollerinizi yaptırarak, erken teşhis ve tedavi sayesinde olası hastalık risklerine karşı önleminizi alabilirsiniz.

  • Genel ve Ekonomik Check-Up Programları
  • Erkek, Kadın ve Çocuk Check-Up Programları
  • VIP Check-Up Programları

  Memorial Hastanelerinde yaptıracağınız check-up hizmetlerinde, BMW Excellence Club üyelerine özel %40 indirim ayrıcalığı ile sizleri bekliyor.

  Size özel ayrıcalıklarla sunulan Check-up Programları hakkında detaylı bilgi ve randevu için 444 7 888 nolu çağrı merkezini arayarak BMW Excellence Club üyesi olduğunuzu ve kart numaranızı iletmeniz gerekmektedir.

  MEMORIAL E-DOKTOR HER YERDE YANINIZDA.

  Memorial’ın deneyimli doktorlarıyla e-Doktor hizmeti sayesinde bulunduğunuz yerde görüntülü görüşebilir, ihtiyacınız olan her branştan sağlık hizmetine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz!

  Memorial e-Doktor hizmeti, BMW Excellence Club üyelerine özel %20 indirim ayrıcalığı ile sizleri bekliyor.

  Size özel ayrıcalıklarla sunulan e-Doktor hizmeti hakkında detaylı bilgi ve randevu için 444 7 888 nolu çağrı merkezini arayarak BMW Excellence Club üyesi olduğunuzu ve kart numaranızı iletmeniz gerekmektedir.


  İlgili ayrıcalıklar 30.06.2021 tarihine kadar geçerlidir. Memorial Sağlık Grubu ve Borusan Otomotiv kampanya kapsamı, koşul ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.

  Devamı