HİÇ BİTMEYEN SÜRÜŞ KEYFİ.

BMW Premium Selection Onaylı İkinci El Otomobiller.

24 ay BMW Premium Selection garantili ikinci el otomobillerle gerçek sürüş keyfini keşfedin. BPS onaylı bir araç, yalnızca uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilen kapsamlı görsel ve teknik denetim işlemlerinin ardından, %100 premium kalite ve kesin güvenilirlik anlamına gelen BMW Premium Selection sertifikasını almaya hak kazanır. Her BMW Premium Selection otomobil, onaylı servis geçmişi ve finansman seçenekleriyle birlikte sunulur. Böylece size sadece otomobilinize yerleşmek ve keyfini çıkarmak kalır.

Devamı
HİÇ BİTMEYEN SÜRÜŞ KEYFİ.BMW Premium Selection Onaylı İkinci El Otomobiller.
  BMW Premium Selection Onaylı İkinci El Otomobiller | BMW Türkiye

  STANDARDIMIZ BELLİDİR. YALNIZCA DAHA YÜKSEKTİR.

  Bizim için kalite yalnızca bir söz değil aynı zamanda bir prensiptir. BMW Premium Selection sertifikalı bir otomobil en fazla beş yaşında ve maksimum 120.000 kilometrede olabilir. 360 derece optik ve teknik kontrollerden geçen bu otomobillerin servis geçmişlerini de kayıtlıdır. Böylelikle her zaman maksimum kaliteye sahip olmanız garanti edilir.

  BMW Premium Selection

  HER AÇIDAN AVANTAJLIDIR.

  Her BMW Premium Selection otomobil, uzmanlarımız tarafından en üst düzey standartları karşılandığıdan emin olmak üzere detaylı kontrollerden geçer. Sertifikalı kaliteye ek olarak; kapsamlı garanti, 24 saat yol yardımı, test sürüşü imkanı, onaylı servis geçmişi ve cazip finansal ödeme koşullarıyla birlikte sunulur.

  BMW Premium Selection’ın avantajları nelerdir?