GELECEK BUGÜN BAŞLIYOR.

GELECEK BUGÜN BAŞLIYOR.

BMW 318i, 2.299 TL AYLIK ÖDEME YA DA 80.000 TL’YE %0 FAİZ AVANTAJIYLA.

GELECEK BUGÜN BAŞLIYOR.

BMW 318i, 2.299 TL AYLIK ÖDEME YA DA 80.000 TL’YE %0 FAİZ AVANTAJIYLA.

GELECEK BUGÜN BAŞLIYOR.BMW 318i, 2.299 TL AYLIK ÖDEME YA DA 80.000 TL’YE %0 FAİZ AVANTAJIYLA.

BMW 318i’ye cazip aylık ödemeler, tutarına sizin karar vereceğiniz ve otomobil bedelinin yarısına kadar son ödeme veya 80.000 TL’ye %0 faiz avantajıyla hemen sahip olmak için sizi Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’na bekliyoruz. Detaylı bilgi, kiralama ve diğer ödeme seçenekleri için formumuzu doldurun, biz sizi arayalım.

BMW 3 SERİSİ MODELLERİ.

BMW 3 Serisi Edition Luxury Line.

Sedan keyfini en üst düzey konfor ve şıklıkta yaşamak isteyenlerin gözdesi Luxury Line, hem iç hem de dış tasarımında yer verilen her bir detayı ile “premium” hissini bir üst seviyeye taşıyor. Yenilenen direksiyon derisi, ahşap iç kaplamaları ve alüminyum ön böbrekleriyle çok daha şık ve iddialı bir görünüm kazanan modelin en göz alıcı parçası ise 19’inç jantları. Kabine adım atar atmaz, lüksü ve konforu hissedebileceğiniz Luxury Line’ın heyecan verici dünyasında yalnızca ayrıcalıklara yer olacak. BMW 3 Serisi Edition Luxury Line. Ayrıcalıklı ve Şık.

BMW 3 Serisi Edition Sport Line.

Siyahın detayların asaletini en gerçek haliyle gözler önüne seren, BMW 3 serisinin en asi, bir o kadar da dinamik üyesi Edition Sport Line; yenilenen ön ve arka far yapısı, böbrek ızgarası, hava girişleri ve krom egzoz uçlarına dek her bir detayında bu asaletin izlerini taşıyor. Yenilenen 18’ inç Jet Black jantları ise, modelin asaletini bu minik detaylardan çıkararak, onu keşfetmek isteyen gözlere bu kez çok daha cömert bir biçimde sunuyor. Modelin sportifliğini desteklemek üzere iç mekanda yer verilen, deri seçeneğine göre kırmızı, bej, gri ve kahverengi olarak değişebilen dikişler (LCRZ) Cognac isimli yeni deri döşeme opsiyonuyla birlikte Sport Line kullanıcılarına göz alıcı bir iç dünya sunuyor. BMW 3 Serisi Edition Sport Line. Sportiflik Ruhunda.

BMW 3 Serisi Edition M Sport.

BMW 3 Serisinin en atletik üyelerinden biri olan Edition M Sport; aerodinamik tasarımı, yenilenen siyah far ve böbrek yapısı, siyah hava girişleri, yeni karbon fiber optik tasarım iç kaplaması ve siyah ayna kapağı seçeneği ile bu ünvanı sonuna kadar hak ettiğini gözler önüne seriyor. Hız göstergesine sahip şık paneli ve kırmızı kadranıyla kontrast oluşturan renkli devir sayacı onun sportif ruhunu en etkili şekilde dışa vururken, SPORT+ moduna sahip Sürücü Deneyimi Kontrolü sayesinde bu sportif ruhu en güvenli ve etkin şekilde deneyimlemeniz amaçlanıyor. BMW 3 Serisi Edition M Sport. Gücü Detaylarında.

BMW 318i, 2.299 TL AYLIK ÖDEME KREDİ SEÇENEĞİ. **

Anahtar Teslim Tutarı
Peşinat Tutarı
Aylık Ödeme Tutarı
Son Ödeme
190.878 TL
77.684 TL
35 x 2.299 TL
95.439 TL

Kredi vadesi sadece 36 ay olarak uygulanabilecektir.

BMW 318i, %0 FAİZ ORANLI KREDİ SEÇENEĞİ.***

Başvuru Sahibi
Kredi Tutarı
Vade
Aylık Ödeme Tutarı
Bireysel / Tüzel
80.000 TL
18 ay
4.444 TL