2020 Online Yılbaşı Etkinlikleri ve Konserler | BMW Joy Blog

EN İYİ YILBAŞI PARTİSİ
SİZİN EVİNİZDE OLACAK.

31 Aralık gecesi evden hangi partiye bağlanmak isterdiniz?

EN İYİ YILBAŞI PARTİSİ <br> SİZİN EVİNİZDE OLACAK.31 Aralık gecesi evden hangi partiye bağlanmak isterdiniz?
  Şimdiye kadar geçirdiğiniz yılbaşı partilerinden en iyisi hangisiydi bilemeyiz ancak bu yılı TV karşısında geçirmek istemeyenler için alternatifleri araştırmak BMW Joy Blog için kaçınılmaz bir görevdi. 31 Aralık gecesi yeni yılın ilk saatlerinde katılabileceğiniz canlı gerçekleştirilecek konser, festival ve etkinliklerde yerinizi ayırtmak için hala vaktiniz var…


  29.12.2020
   

  Devamı

  31 Aralık 2020 gecesi ve 1 Ocak 2021 gününün ilk saatlerinde Avrupa ve ABD’den canlı yayımlanacak bu çok özel konser, festival ve etkinliklerde yerinizi ayırmak için henüz geç değil. Tomorrowland’den Together We Vibe’a, derlediğimiz canlı yılbaşı etkinliklerine göz atın.

  Devamı

  1. Polar Beat: Bitmojili İnteraktif Festival (İzlanda)

  Polar Beat'in dijital havai fişekleri, İzlanda göklerini aydınlatan Kuzey Işıkları'na rakip olacak.

  Seyahat planlarının bilinmez tarihlere ertelendiği 2020 yılına, gözde seyahat destinasyonlarından İzlanda'da veda etmeye hazır olun. Polar Beat adlı etkinlik, yılbaşı gecesi İzlanda'dan canlı yayınlanacak, sanal ve interaktif bir festival. Festivalin konukları arasında İzlanda'nın müzik dünyasına kazandırdığı en önemli gruplardan Sigur Rós ve Kaleo da var. Dijital havai fişeklerin ışıltısının Kuzey Işıkları'nın büyüleyici görüntülerine karışacağı Polar Beat, Türkiye saatiyle geceyarısından sonra, saat 02:30'da başlayacak ve etkinliğin web sitesi ile İzlanda televizyonu RUV'den canlı yayınlancak. Peki interaktiflik bunun neresinde? Polar Beat'in en ilginç ve inovatif yanı, anbean kontrol edebileceğiniz bitmoji avatarınızla canlı yayında yer alabilecek olmanız. Yapmanız gereken Snapchat üzerinden kendi elf-bitmojinizi oluşturmak, giydirmek ve etkinlik alanındaki yerinizi almak

  1. Polar Beat: Bitmojili İnteraktif Festival (İzlanda)

  Seyahat planlarının bilinmez tarihlere ertelendiği 2020 yılına, gözde seyahat destinasyonlarından İzlanda'da veda etme-ye hazır olun. Polar Beat adlı etkinlik, yılbaşı gecesi İzlanda'dan canlı yayınlanacak, sanal ve interaktif bir festival. Festivalin konukları arasında İzlanda'nın müzik dünyasına kazandırdığı en önemli gruplardan Sigur Rós ve Kaleo da var. Dijital havai fişeklerin ışıltısının Kuzey Işıkları'nın büyüleyici görüntülerine karışacağı Polar Beat, TSİ geceyarısın-dan sonra, saat 02:30'da başlayacak ve etkinliğin web sitesi ile İzlanda televizyonu RUV'den canlı yayınlancak. Peki interaktiflik bunun neresinde? Polar Beat'in en ilginç ve inovatif yanı, anbean kontrol edebileceğiniz bitmoji avatarınızla canlı yayında yer alabilecek olmanız. Yapmanız gereken Snapchat üzerinden kendi elf-bitmojinizi oluşturmak, giydirmek ve etkinlik alanındaki yerinizi almak

  2. Tomorrowland: Bir Yeni Yıl Mucizesi! (Belçika)

  Elektronik dans müziği tutkunu binlerce kişiyi bir araya toplayan Tomorrowland, sahne tasarımlarıyla da dikkat çeken bir festival.

  Yılın ilk üç ayında dünyanın herhangi bir noktasında bir müzik festivaline ya da konsere katılabilmiş olanları kıskanmamak elde değil! Siz de festival atmosferini özlediyseniz, bu muhteşem habere çok sevineceksiniz: Yılbaşı gecesi için özel olarak hazırlanmış bir festival, yeni yılın ilk saatlerinde özleminizi giderecek. Üstelik sıradan bir festival de değil bu; dünyanın en büyük elektronik dans müziği festivallerinden Tomorrowland! Tomorrowland 31.12.2020" başlıklı festival, aralarında David Guetta ile Armin van Buuren'in de bulunduğu yirmi beş müzisyenin katılımıyla, NAOZ'un dijital sahnelerinde gerçekleşecek. Etkinlik, bir anlamda sınırları ve saat dilimlerini de kaldırıyor: Tomorrowland 31.12.2020 dijital sahnelere kaydedilecek canlı performanslar, dünya üzerindeki yirmi yedi ayrı saat diliminde de aynı yerel saatle yayınlanacak. Etkinlik, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de 20.00 - 03.00 saatleri arasında izlenebilecek. Biletlerinizi almak için hala geç değil!

  3. New Year's Eve Gala: Operanın Yıldızları (Almanya)

  The Metropolitan Opera, klasik müzik konserlerini ve operayı özleyenler için her gün arşivinden bir opera kaydını ücretsiz yayınlıyor.

  Klasik müzik konserlerini, operayı özlediniz mi? New York’taki The Metropolitan Opera, yıl boyunca her gün arşivindeki bir opera kaydını dünyanın dört bir yanındaki klasik müzik ve opera dinleyicisiyle ücretsiz olarak buluşturmaya devam ediyor. Diğer yandan yılbaşı gecesine özel, canlı yayınlanacak özel bir konserleri de var: New Year's Eve Gala, operanın güçlü seslerinden, genç yıldızlarından dört yetenekli ismi bir araya getiriyor. Sopranolar Angel Blue ve Pretty Yende ile tenorlar Javier Camarena ve Matthew Polenzani, aryalar, düetler, opera aranjmanları ve Napoliten şarkılar seslendirmek için sahnedeki yerini alıyor. Repertuvarı Puccini'den Donizetti'ye uzanan konserin yaratacağı atmosfer de dikkat çekici. Almanya'nın Augsburg kentindeki, mimarisiyle göz kamaştıran Parktheater im Kurhaus Göggingen’den Türkiye saatiyle 00:00'da canlı yayınlanacak konser, tutkulu ve coşkulu aryaların evinizde yankılanmasını sağlayacak. Yılbaşı gecesi farklı bir etkinlik için ekran karşısına geçmeyi tercih ederseniz, biletinizi iki hafta boyunca konserin kaydını izlemek için de kullanabilirsiniz.

  4. Welcome to the Other Side: Özlenen Notre Dame Katedrali'nde. (Fransa)

  Paris’teki Notre Dame Katedrali kapılarını uzun zaman sonra, bir elektronik müzik konseri için açıyor.

  Dünya kültür mirasının çok önemli bir parçası olan, Paris'teki Notre Dame Katedrali, 2019 ilkbaharında çatısında çıkan yangınla büyük hasar görmüştü. Uluslararası yardım kampanyaları ve restorasyon desteği sayesinde, 2020 yılı boyunca devam eden çalışmalar, katedrali büyük ölçüde onardı. Ve bu eşsiz mekan, uzun zaman sonra kapılarını ve büyüleyici atmosferini yılbaşı gecesi gerçekleşecek özel bir etkinlik için açıyor. Elektronik müzik, synthpop ve new age müziğin en saygıdeğer ve öncü isimlerinden olan Fransız besteci ve müzik yapımcısı Jean-Michael André Jarre, ya da onu tanıdığınız adıyla Jean Michel Jarre, yılbaşı gecesinde UNESCO'nun düzenlediği "Welcome to the Other Side" başlıklı konser için Notre Dame Katedrali'nde kamera karşısına geçiyor. Ücretsiz erişilebilecek bu çevrim içi konser, Türkiye saatiyle ile gece yarısından sonra, 01:25’te başlayacak.

  5. Together We Vibe: 9 saat kesintisiz müzik (ABD)

  NY Times Meydanı’da Together We Vibe Festivali

  ABD'de en renkli yılbaşı kutlamalarının gerçekleştiği, New York'taki Times Meydanı kutlamaları bu yıl hem çevrim içi bir etkinliğe dönüşüyor hem de ABD’nin farklı kentlerindeki kutlamalarla güçlerini birleştiriyor. New York şehrinin ışıklarının en parlak, kalabalığının en coşkulu olduğu, yirmi dört saat uyumayan bu meydan, bu yıl her zamankinden boş olacak ama "Together We Vibe" başlığı altında, ABD'nin dört farklı saat diliminde birbiri ardına başlayacak dört etkinlik tek bir çatı altında birleşerek, dokuz saat kesintisiz müzik yayınını dünyanın her köşesine taşıyacak. Snoopadelic, Jordin Sparks, Estelle ve Grandmaster Flash'in headliner olarak yer aldığı bu dev etkinlik, hip-hop, funk, soul ve rock&roll gibi müzik türlerini bir geceye sığdırıyor. Türkiye saatiyle  ile 1 Ocak sabahı 8:00’de başlayacak, biletlerinden elde edilecek gelirin tamamı yardım kuruluşlarına bağışlanacak "Together We Vibe", yılbaşı gecesinden sonra üç gün boyunca da izlenebilecek.

  6. Grand Park's NYELA: DJ Steve Aoki ile geri sayım (ABD)

  Los Angeles'ın geleneksel Yılbaşı kutlamaları, bu yıl Steve Aoki ile çevrim içi bir şenliğe dönüşüyor.

  Los Angeles şehrinin görkemli yılbaşı kutlamaları, bu yıl kentin dışına yayılıyor ve küresel bir etkinliğe, çevrim içi bir şenliğe dönüşüyor. Dünyanın en ünlü DJ'lerinden Steve Aoki'nin 2021'e geri sayıma eşlik edeceği Grand Park's NYELA'nın diğer konukları da bizzat Aoki tarafından seçilmiş: BIA, Aquihayaquihay, Andrekza ve 2Deep. Eğer yılbaşı kutlamalarını 1 Ocak sabahına dek sürdürmeye, günün ilk saatlerinde de dans etmeye niyetliyseniz, Grand Park's NYELA için Fuse TV ya da Grand Park YouTube hesaplarındaki canlı yayını izleyebileceksiniz. Etkinlik, TSİ ile 1 Ocak sabahı 10:00'da başlayacak.

  2020 Online Yılbaşı Etkinlikleri ve Konserler | BMW Joy Blog

  BMW LIFESTYLE SHOP.

  Tutkunuzu stilinize yansıtın.

  BMW LIFESTYLE SHOP.

  Tutkunuzu stilinize yansıtın.

  İLGİLİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR:

  Duyguları Canlandıran İkili. | BMW Joy Blog

  DUYGULARI CANLANDIRAN İKİLİ.

  Evde Oyun Akşamı | BMW Joy Blog

  EVDE OYUN AKŞAMI.