ÜRÜNLER VE SERVİSLER.

MINI ya da BMW : Filonuzu nasıl oluşturacağınız size kalmış.

Bir filo yönetiyorsanız BMW | MINI İş Ortaklığı tam size göre. BMW size işletmenizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak stil sahibi BMW 1 Serisi’nden BMW 7 Serisi’ne kadar hem dinamik hem aktif otomobil seçenekleri sunuyor.

Read more
BMW iPERFORMANCE
BMW iPERFORMANCE
BMW iPERFORMANCE
BMW iPERFORMANCE
BMW iPERFORMANCE

BMW iPERFORMANCE.

eDrive’a sahip BMW iPerformance modelleri ile temiz ve verimli sürüş: Yenilikçi elektrikli motor, lityum-iyon yüksek performaslı batarya ve akıllı bir enerji yönetim sistemi. Batarya şarj seviyesi ve hız bakımından, verimlilik odaklı en ideal eDrive modunu her zaman kendi seçer. eDrive ile, etkileyici hızlanıştan lokal olarak emisyonsuz sürüşe kadar her şey mümkündür.

MODEL GENEL BAKIŞ – İHTİYAÇLARINIZA UYGUN BİR BMW.

BMW ve MINI ürün yelpazesi, kilometre başına 140 gramdan az CO2 emisyonu değeri sunan son derece etkin motorlara sahip. BMW 520d EfficientDynamics, BMW 3 Serisi, BMW 1 Serisi ve MINI Countryman gibi bazı modeller özellikle ekonomik ve AB emisyon limiti olan 130 gr CO2/km altında emisyon değerleri sunuyor.

Read more
 BMW Filo ve Kurumsal Satışlar : Ürünler ve Servisler - Görsel 1

BMW 1 Serisi.

Tarzı belirleyin, anı yaşayın ve caddeleri atletik hatlar ve yenilikçi bir tasarımla fethedin. Daha fazla sürüş keyfinin yanı sıra BMW 1 Serisi oldukça ekonomiktir.
Read more
 BMW Filo ve Kurumsal Satışlar : Ürünler ve Servisler - Görsel 2

BMW 2 Serisi.

Hem kompakt hem fonksiyonel hem de esnek olan; tipik BMW dinamizmine sahip bir tasarım. Planınız ne olursa olsun, o her zaman yola çıkmak için can atar.
Read more
 BMW Filo ve Kurumsal Satışlar : Ürünler ve Servisler - Görsel 3

BMW 3 Serisi.

Nefes kesen dinamikler, mükemmel oranlar, etkileyici teknoloji ve üç BMW Çizgisi, BMW 3 Serisi’ne anında fark edilen bir görünüm kazandırırken verimlilik ve performans açısından da liderlik sağlar.
Read more
 BMW Filo ve Kurumsal Satışlar : Ürünler ve Servisler - Görsel 4

BMW 4 Serisi.

Sportiflik, nefesleri kesen estetikle buluşuyor: BMW 4 Serisi Coupé ve Cabrio, yepyeni bir BMW neslinin çarpıcı temsilcileri.
Read more
 BMW Filo ve Kurumsal Satışlar : Ürünler ve Servisler - Görsel 5

BMW 5 Serisi.

Göze çarpan bir ifade ve stil ile en zorlu beklentileri karşılayacak şekilde tasarlandı. BMW 5 Serisi beklentilerinizin çoğunu güç ve stili birleştirerek gerçekleştirir.
Read more
 BMW Filo ve Kurumsal Satışlar : Ürünler ve Servisler - Görsel 6

BMW 7 Serisi.

BMW 7 Serisi istediklerini elde etse de daha fazlasını bekleyenler için geliştirildi. En son otomobil teknolojisini, yüksek verimli performansın tepe noktasını ve tamamen kendine özgü bir konforu deneyimlemeye hazır olun.
Read more
 BMW Filo ve Kurumsal Satışlar : Ürünler ve Servisler - Görsel 7

BMW X Serisi.

Esnek olmak hareketli olmak demektir. BMW X Serisi, hem şehir içinde hem de arazide içten dışa dinamik bir canlılık vaat ederken aynı zamanda her şeye sahip olmanızı istiyor.
Read more
 BMW Filo ve Kurumsal Satışlar : Ürünler ve Servisler - Görsel 8

BMW i.

Filolar için devrim niteliğinde otomobiller sunuyor ve değer zinciri boyunca sürdürülebilirlik üzerine odaklanıyor.
Read more

BMW EFFICIENTDYNAMICS MODELLERİ.

BMW'nin uzun yıllardır taahhüt ettiği üç prensip; sürdürülebilirlik, verimlilik ve çevreye duyarlılıktır. Bu stratejinin önemli bir parçası bir milyondan fazla BMW otomobilinde bulunan ve yakıt verimliliği yüksek motorlar, Otomatik Start/Stop fonksiyonu, Fren Enerjisi Geri Kazanımı gibi yenilikçi teknolojiler içeren BMW EfficientDynamics programıdır. BMW EfficientDynamics'in ana prensipleri doğrultusunda BMW i markası, BMW i3 ve BMW i8 gibi elektrikli mobiliteye yönelik çağın ötesinde yeni otomobil konseptleri geliştiriyor. Otomobil paylaşımı gibi geniş bir yelpazede sunulan mobilite hizmetleri sayesinde BMW, bireysel mobilite kavramını yeniden tanımlıyor.

Read more
 BMW Filo ve Kurumsal Satışlar : Ürünler ve Servisler - Görsel 9

BMW 1 Serisi 5-Kapı EffDyn. Edition

5 kapılı BMW 116d: Yakıt tüketimini azaltan akıllı önlemler sayesinde yalnızca 89 gr/km CO2 emisyonu ve daha fazla sürüş performansı sunar.
Read more
BMW Filo ve Kurumsal Satışlar : Ürünler ve Servisler - Görsel 10

BMW 3 Serisi Sedan EffDyn. Edition

BMW TwinPower Turbo teknolojisine sahip BMW 3 Serisi Sedan 320i EfficientDynamics Edition, 170 bg’ye ve sadece 5,4 lt/100 km ortalama yakıt tüketimi sahip.
Read more

FİNANSMAN.

Şirketinize en uygun otomobil finansman paketini seçtikten sonra gerisini bize bırakın. Evrak işlerinden gerekli aramalara ve teslim organizasyonuna kadar her türlü detayla biz ilgileniriz ve şirket çalışanlarınızın bir an önce, rahat bir şekilde yola çıkması için elimizden geleni yaparız.

Read more

BMW YETKİLİ SERVİSLERİ.

Yurt geneline yayılan ağımız sayesinde en yakın BMW Yetkili Servisi daima yakınınızda. Her nerede olursanız olun bu ağ ve sürekli bilgi paylaşımı sayesinde her seferinde optimum hizmet garantisi. Yerel BMW Yetkili Servisinizde otomobilinizin kusursuz bakımı ve onarımı uzman ekiplerce ve bilgisayar destekli tanılama sonucu gerçekleştirilir.

 • BMW Service Inclusive.

  BMW Service Inclusive, programa katılan tüm BMW Yetkili Satıcıları’nda ya da BMW Yetkili Servisleri’nin yetkilendirdiği servis noktalarında bir sefere mahsus bakım paketleri için sabit fiyatla sunulur. BMW'nizde sadece orijinal BMW Parçaları kullanılacağından ve otomobilinizin en son tanılama teknolojilerini kullanan eğitimli uzmanlarımızın ellerinde olduğundan emin olabilirsiniz. BMW Service Inclusive sayesinde BMW'nizin nerede servise gireceğini siz seçersiniz. BMW Service Inclusive ile ulusal sınırlar ortadan kalktığı için otomobiliniz programa katılan başka bir ülkede dahi servise girebilir.

 • Şartlara Bağlı Servis (CBS).

  Şartlara Bağlı Servis olarak adlandırılan akıllı bakım sistemi, yağ seviyelerini ve otomobil bileşenlerinin yıpranma derecelerini ayrı ayrı ve sürekli olarak takip eder. Aynı zamanda standart sabit servisler için tavsiye edilen zaman/kilometre önerilerini de izler; bu bilgiyi analiz eder ve hem size hem de personelinize bir sonraki servis zamanını bildirir. Bu bilgi, servis zamanından dört hafta önce bilgi ekranında belirmeye başlar. iDrive Kontrol Ekranı size hangi parçanın kontrolden geçmesi gerektiğinin kesin bilgisini verir. Bu doğrultuda servis randevunuzu önceden planlayabilir ve gereksiz bakım işlemlerinden kaçınmış olursunuz. BMW TeleServices ile birlikte, Şartlara Bağlı Servis'in topladığı bilgiler otomatik olarak BMW Yetkili Servis'e iletilir ve böylece sizinle randevu için önceden bağlantıya geçilir.

 • BMW Yol Yardımı.

  BMW bir arıza anında kaliteli teknik tavsiyeleri ve profesyonel arıza desteği garantisi ile daima yanınızda. Teknisyenlerimiz telefonun diğer ucunda ya da gerekirse yol kenarında 365 gün boyunca 24 saat size destek vermeye hazır.

 • BMW TeleServices.

  Otomobilinizin servise girmesi bir zorunluluktur ama BMW TeleServices ile artık bununla doğrudan siz ilgilenmek zorunda değilsiniz. BMW ne zaman servis gerektiğini otomatik olarak kaydeder ve servise ilişkin tüm bilgileri BMW Yetkili Servisine önceden iletir. Dilerseniz BMW TeleServices randevunuzu telefonla da alabilirsiniz; bunun için sadece bir düğmeye basmanız yeterli. Her durumda BMW Yetkili Servisiniz otomobilinizin durumu hakkında önceden bilgi sahibi olur ve bu nedenle ihtiyaçlarınıza daha etkin çözümler sunabilir.