ÜRÜNLER VE SERVİSLER.

  MINI ya da BMW : Filonuzu nasıl oluşturacağınız size kalmış.

  Bir filo yönetiyorsanız BMW | MINI İş Ortaklığı tam size göre. BMW size işletmenizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak stil sahibi BMW 1 Serisi’nden BMW 7 Serisi’ne kadar hem dinamik hem aktif otomobil seçenekleri sunuyor.

  Devamı
  BMW iPERFORMANCE
  BMW iPERFORMANCE
  BMW iPERFORMANCE
  BMW iPERFORMANCE
  BMW iPERFORMANCE

  BMW iPERFORMANCE.

  eDrive’a sahip BMW iPerformance modelleri ile temiz ve verimli sürüş: Yenilikçi elektrikli motor, lityum-iyon yüksek performaslı batarya ve akıllı bir enerji yönetim sistemi. Batarya şarj seviyesi ve hız bakımından, verimlilik odaklı en ideal eDrive modunu her zaman kendi seçer. eDrive ile, etkileyici hızlanıştan lokal olarak emisyonsuz sürüşe kadar her şey mümkündür.

  MODEL GENEL BAKIŞ – İHTİYAÇLARINIZA UYGUN BİR BMW.

  BMW ve MINI ürün yelpazesi, kilometre başına 140 gramdan az CO2 emisyonu değeri sunan son derece etkin motorlara sahip. BMW 520d EfficientDynamics, BMW 3 Serisi, BMW 1 Serisi ve MINI Countryman gibi bazı modeller özellikle ekonomik ve AB emisyon limiti olan 130 gr CO2/km altında emisyon değerleri sunuyor.

  Devamı
   BMW Filo ve Kurumsal Satışlar - BMW 1 Serisi

  BMW 1 Serisi.

  Tarzı belirleyin, anı yaşayın ve caddeleri atletik hatlar ve yenilikçi bir tasarımla fethedin. Daha fazla sürüş keyfinin yanı sıra BMW 1 Serisi oldukça ekonomiktir.

  Devamı
   BMW Filo ve Kurumsal Satışlar - BMW 2 Serisi Gran Coupé

  BMW 2 Serisi.

  Hem kompakt hem fonksiyonel hem de esnek olan; tipik BMW dinamizmine sahip bir tasarım. Planınız ne olursa olsun, o her zaman yola çıkmak için can atar.

  Devamı
   BMW Filo ve Kurumsal Satışlar - BMW 3 Serisi

  BMW 3 Serisi.

  Nefes kesen dinamikler, mükemmel oranlar, etkileyici teknoloji ve üç BMW Çizgisi, BMW 3 Serisi’ne anında fark edilen bir görünüm kazandırırken verimlilik ve performans açısından da liderlik sağlar.

  Devamı
   BMW Filo ve Kurumsal Satışlar - BMW 4 Serisi

  BMW 4 Serisi.

  Sportiflik, nefesleri kesen estetikle buluşuyor: BMW 4 Serisi Coupé ve Cabrio, yepyeni bir BMW neslinin çarpıcı temsilcileri.

  Devamı
   BMW Filo ve Kurumsal Satışlar - BMW 5 Serisi

  BMW 5 Serisi.

  Göze çarpan bir ifade ve stil ile en zorlu beklentileri karşılayacak şekilde tasarlandı. BMW 5 Serisi beklentilerinizin çoğunu güç ve stili birleştirerek gerçekleştirir.

  Devamı
   BMW Filo ve Kurumsal Satışlar - BMW 7 Serisi

  BMW 7 Serisi.

  BMW 7 Serisi istediklerini elde etse de daha fazlasını bekleyenler için geliştirildi. En son otomobil teknolojisini, yüksek verimli performansın tepe noktasını ve tamamen kendine özgü bir konforu deneyimlemeye hazır olun.

  Devamı
   BMW Filo ve Kurumsal Satışlar - BMW X Serisi

  BMW X Serisi.

  Esnek olmak hareketli olmak demektir. BMW X Serisi, hem şehir içinde hem de arazide içten dışa dinamik bir canlılık vaat ederken aynı zamanda her şeye sahip olmanızı istiyor.

  Devamı
   BMW Filo ve Kurumsal Satışlar : Ürünler ve Servisler - Görsel 8

  BMW i.

  Filolar için devrim niteliğinde otomobiller sunuyor ve değer zinciri boyunca sürdürülebilirlik üzerine odaklanıyor.

  Devamı

  FİNANSMAN.

  Şirketinize en uygun otomobil finansman paketini seçtikten sonra gerisini bize bırakın. Evrak işlerinden gerekli aramalara ve teslim organizasyonuna kadar her türlü detayla biz ilgileniriz ve şirket çalışanlarınızın bir an önce, rahat bir şekilde yola çıkması için elimizden geleni yaparız.

  Devamı

  BMW YETKİLİ SERVİSLERİ.

  Yurt geneline yayılan ağımız sayesinde en yakın BMW Yetkili Servisi daima yakınınızda. Her nerede olursanız olun bu ağ ve sürekli bilgi paylaşımı sayesinde her seferinde optimum hizmet garantisi. Yerel BMW Yetkili Servisinizde otomobilinizin kusursuz bakımı ve onarımı uzman ekiplerce ve bilgisayar destekli tanılama sonucu gerçekleştirilir.

  • BMW Service Inclusive.
  • Şartlara Bağlı Servis (CBS).
  • BMW Yol Yardımı.