BMW iX3 G08 Metalik Beyaz/Mineral modeller ve donanım

THE iX3

BMW i

YENİ BMW iX3’ÜN DONANIM VE TASARIM DETAYLARI.

THE iX3YENİ BMW iX3’ÜN DONANIM VE TASARIM DETAYLARI.

  Yeni BMW iX3 emisyonsuz sürüşü yeniden tanımlıyor. Beşinci nesil BMW eDrive teknolojisine sahip ve tamamen elektrikli ilk 'SAV' modeli, elektrikli motorun geleceğe dönük gücünü BMW X ailesinin olağanüstü sürüş dinamikleriyle bir araya getiriyor. Adaptif geri kazanım gibi yenilikçi önlemler verimliliği artırıyor. Gecikme seviyesinin ve fren etkisinin çeşitli etkileyici faktörlere göre akıllı şekilde ayarlanmasıyla fren yapılırken enerji geri kazanılıyor. Adaptif süspansiyon gibi standart olarak sunulan donanımlar maksimum 460 km* menzille birlikte günlük kullanıma uygun şekilde eşsiz sürüş keyfini garanti ediyor. Aynı zamanda akıllı sürüş asistan sistemleri yolculuğunuzun her metresinde güven ve konfor içerisinde yolunuza devam etmenizi sağlıyor. 

  *Veriler WLTP ölçüm yöntemine göre hesaplanmıştır.

  Devamı

  YENİ BMW iX3.

  “Impressive” Tasarımı

  BMW iX3 G08 “Impressive” Metalik Beyaz/Mineral önden görünüm

  “Impressive” tasarımının özellikleri çok daha fazla konfor ve güvenlik sunan geniş kapsamlı eklentilere sahip. Sportif 20 inç aerodinamik jantlara ve estetik Adaptif LED farlara ek olarak “Impressive” tasarımında bulunan özellikler, sürüş sırasında sizi rahat ettirecek diğer işlevsel özellikleriyle de etkiliyor ve çok daha rahat bir sürüş deneyimi sunuyor.

  • Dış tasarım

  • İç tasarım

  Yeni BMW iX3’ün detayları: Tüm detayları keşfedin.

  YENİ BMW iX3’ÜN ELEKTRİKLİ SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ.

  Yeni BMW iX3’e ait hareketli aksam ve yürüyen aksam teknolojileri.

  Yeni BMW iX3 özel sürüş dinamikleri ve verimli performansını beşinci nesil BMW eDrive teknolojisine borçlu. Elektrikli motor, şanzıman ve güç elektroniklerinden oluşan elektrikli tahrik birimi maksimum verimlilik ve eşsiz sürüş keyfine yönelik olarak tasarlandı. Yüksek gerilimli batarya özel olarak geliştirilen lityum iyon hücreleriyle elektrikli motora güç veriyor. Doğrudan tahrik aracın hareket etmeye başlamasından itibaren maksimum torku sunarak anlık ve kesintisiz bir hızlanma sağlıyor. Amortisör karakterini ilgili sürüş durumuna göre uyarlayan adaptif süspansiyonla birlikte her rotada üstün konfor ve hassas sürüş dinamikleri garanti ediliyor. Bu sayede Yeni BMW iX3 verimlilik, performans ve kendinden emin bir dinginlik arasında mükemmel etkileşimi yakalıyor. Aynı zamanda BMW i Mavi rengiyle öne çıkan olağanüstü tasarım özellikleri ile isteğe bağlı 20 inç aerodinamik jantlar ve ikonik ses tasarımı gibi geleceğe dönük teknolojiler aracın ayrıcalıklı karakterini vurguluyor. Gelişmiş BMW Individual Parlak Siyah Dış Kaplama isteğe bağlı BMW Böbrek Izgaralarının yanı sıra parlak siyah cam çerçeveleri ve tavan raylarıyla birlikte dinamikleri çok daha öne çıkarıyor. Yeni BMW iX3 ile yapılan her yolculuk böylelikle heyecan verici bir maceraya dönüşüyor.

  BMW iX3 G08 Metalik Beyaz/Mineral yolda sürüş sırasında önden görünüm
  Elektrikli Hareketli Aksam Nesil 5 BMW iX3 G08

  Elektrikli hareketli aksam.

  Entegre hareketli aksam birimi elektrikli motor, şanzıman ve güce ilişkin elektronikleri alüminyum bir muhafaza içerisinde bir araya getirirken, yerden ve ağırlıktan tasarruf sağlıyor. Doğrudan, anlık hızlanma özelliği BMW’ye özgü sürüş keyfini mümkün kılıyor. Nadir toprak elementleri içermeyen elektrikli motor, sürdürülebilir oluşu ile ön planda.
  Fren enerjisi geri kazanımı BMW iX3 G08

  Geri kazanım sistemi.

  Geri kazanım sistemi yavaşlama ve fren sırasında ortaya çıkan kinetik enerjiyi elektrik enerjisine dönüştürüyor ve bu enerjiyi menzili artırmak üzere sistemin yüksek gerilimli bataryasına besliyor. Geri kazanım seviyesinin dört kademe olarak ayarlanması konfor açısından önemli bir avantaj ve kişiselleştirme sunuyor.
  Yüksek gerilimli batarya BMW iX3 G08

  Yüksek gerilimli batarya.

  Yüksek gerilimli batarya özel olarak geliştirilen lityum iyon depolama hücreleriyle elektrikli motora güç vermek üzere çarpışmalardan etkilenmeyecek şekilde aracın alt kısmına entegre ediliyor. Araç ev tipi elektrik prizi, BMW Wallbox veya ev-dışı şarj istasyonları aracılığıyla şarj edilebiliyor. Batarya yönetim sistemi verimli bir şarj işlemi ve en uygun hareket kuvvetini sağlıyor.
  20 inç, stil 843, Bicolour aerodinamik jantlar, karma lastiklerle BMW iX3 G08 Metalik Beyaz/Mineral yakın çekim jant

  20 inç aerodinamik jantlar 843 Bicolour, karma lastiklerle.

  20 inç, stil 843, Bicolor Siyah, parlak işlenmiş, aerodinamik jantlar, karma lastiklerle, önde 8J x 20 245/45 R20 lastikler, arkada 9,5J x 20 275/40 R20 lastikler.
  BMW IconicSounds Electric BMW iX3 G08 yolda sürüş sırasında

  BMW IconicSounds Electric.

  BMW IconicSounds Electric ile saf elektrikli sürüşün heyecan verici deneyimini daha yoğun bir şekilde yaşayabilirsiniz. Burada, çeşitli sürüş manevraları sırsında anında sesli geri bildirim alırsınız. Ses çıkışı içeride araç içindeki ses sistemi aracılığıyla, dışarıda ise yayalara yönelik sesli koruma bileşenleri üzerinden iletiliyor. Elbette BMW IconicSounds Electric stili ve farkıyla...
  Adaptif süspansiyon BMW iX3 G08 vites kolu

  Adaptif süspansiyon.

  Adaptif süspansiyon amortisör karakterinin herhangi bir sürüş durumuna uyarlanabilmesini mümkün kılarak lastik konforu ve sürüş dinamiklerini artırır. Standart COMFORT ayarı üst düzeyde sürüş konforu sunar.
  BMW iX3 G08 Sürüş asistan sistemleri video

  YENİ BMW iX3’ÜN SÜRÜŞ ASİSTAN SİSTEMLERİ.

  YENİ BMW iX3’ÜN TEKNOLOJİLERİ.

  Yeni BMW iX3’ün sürüş asistan sistemleri ve bağlantı özellikleri.

  Yeni BMW iX3 öncülük ediyor. Standart olarak sunulan Profesyonel Sürüş Asistanı gibi son teknoloji ürünü sürüş asistan sistemleri, sizi günlük sürüş sırasında kısmı otomasyon özelliğiyle destekliyor. Park ve Geri Sürüş Asistanı ile birlikte Çevre Görüş Kamera Sistemi sayesinde Park Asistanı Plus aracınızı park etmeyi ve manevra yapmayı son derece kolay hale getiriyor. Android Auto veya Apple CarPlay ile akıllı telefon entegrasyonu gibi yenilikçi eğlence fonksiyonları sizi eğlendirirken olan bitenden haberdar olmanızı da mümkün kılıyor.

  Kokpit BMW iX3 G08
  Park Asistanı Plus BMW iX3 G08 Kontrol Ekranı iç tasarım

  Park Asistanı Plus.

  Park Asistanı Plus, aracı park etmeyi ve manevrayı kolaylaştırır. Diğer özelliklere ek olarak Üstten Görünüm, Panoramik Görünüm ve Uzaktan 3D görünüm içeren Çevre Görüş Kamera Sisteminin yanı sıra yanal park yardımı, Aktif Park Mesafe Kontrolü, acil durum fren fonksiyonu, doğrusal ve yanal kılavuzlu Park Asistanı ve Geri Sürüş Asistanı da yer alır.
  Profesyonel Sürüş Asistanı BMW iX3 G08 Kontrol Ekranı iç tasarım

  Profesyonel Sürüş Asistanı.

  Profesyonel Sürüş Asistanı, kritik sürüş koşullarında veya sıkışık trafikte en uygun konforu ve güvenliği sağlıyor. Sürüş Asistanının içeriğine ek olarak gelişmiş Direksiyon ve Şerit Kontrol Asistanı, Şerit Değiştirme ve Acil Durum Durdurma Asistanı ve aktif yandan çarpışma koruması özellikli Şeritte Tutma Asistanı sunuluyor.
  Yardımcı Sürüş Görünümü BMW iX3 G08 gösterge paneli iç tasarım

  Yardımcı Sürüş Görünümü.

  Yardımcı Sürüş Görünümü çeşitli destek sistemlerinden alınan görüntülerle aracın çevresine dair gerçek zamanlı bilgi sunar. Gösterge panelinde yer alan hareketli 3D ekran sayesinde aracınızın çevredeki trafiği nasıl algıladığını ve bunun sonucu olarak sistemlerin nasıl işlediğini net bir biçimde anlayabilirsiniz.
  Gelişmiş Direksiyon ve Şerit Kontrol Asistanı BMW iX3 G08 gösterge paneli iç tasarım

  Gelişmiş Direksiyon ve Şerit Kontrol Asistanı işlevleri.

  Genişletilmiş özelliklere sahip Direksiyon ve Şerit Kontrol Asistanı sıkışık trafik durumlarında size destek sağlamak üzere etkinleştirilebilir. Aracı şeridin ortasında tutmanıza yardımcı olur, dar yerlerde size yardımcı olur ve aktif rehberlik özelliğiyle otoyollarda navigasyonu kolaylaştırır.
  Dur & Kalk İşlevli Aktif Cruise Control fonksiyonu BMW iX3 G08 gösterge paneli iç tasarım

  Dur & Kalk İşlevli Aktif Cruise Control.

  Dur & Kalk İşlevli Aktif Cruise Control 30 ile 210 km/sa arasındaki hızlarda önde seyreden araçla aranızda önceden belirlenmiş bir mesafeyi korur, aynı zamanda sıkışık trafikte durdurma ve yeniden çalıştırma özelliğini içerir. Hız Limit Asistanı cruise control’deki hız limitlerinin devralınmasına izin verir. Frenle müdahale fonksiyonuna sahip ön çarpışma uyarısı hareketsiz araçlara, yayalara ve bisiklet sürücülerine tepki gösterir.
  BMW Live Cockpit Professional BMW iX3 G08 gösterge paneli iç tasarım

  BMW Live Cockpit Professional.

  Navigasyon fonksiyonuna sahip BMW Live Cockpit Professional, dokunmatik olarak kullanılabilen iki adet yüksek çözünürlüklü 10,25 inç Kontrol Ekranı ve tam dijital 12,3 inç gösterge ekranından oluşur. BMW İşletim Sistemi 7 de iDrive Dokunmatik Controller aracılığıyla kontrol edilebilir.
  BMW Maps BMW iX3 G08 Kontrol Ekranı iç tasarım

  BMW Maps.

  Planlama ve hazırlık sırasında, sürerken ve hatta park halindeyken BMW Maps olağanüstü bir navigasyon deneyimini garanti ediyor. Sürücüyle mükemmel uyum sağlayan sezgisel kullanım ve navigasyon sayesinde yolculuğunuzu çok daha konforlu ve kişisel hale getirin.
  Akıllı telefon entegrasyonu BMW iX3 G08 Kontrol Ekranı iç tasarım

  Akıllı telefon entegrasyonu.

  BMW’nizi alıştığınız gibi kullanmaya devam ederken akıllı telefonunuzun özelliklerinden de mahrum kalmayın. Akıllı telefon entegrasyonu sayesinde aracınız, akıllı telefon ve araç arasındaki kablosuz bağlantı aracılığıyla Apple CarPlay ve Android Auto fonksiyonlarını destekler. Bu sayede alıştığınız fonksiyonları ve çeşitli uygulamaları aracınızın içinde kullanabilirsiniz.

  BMW’Nİ BUL’DA İNCELEYİN.

  Yeni BMW iX3

  GÖZ ALICI.

  BMW 1 Serisi
  • Sessiz, Emisyonsuz ve Konforlu Sürüş
  • 10 dk şarj ile 100 km Menzil
  • Aerodinamik jantlar

  Yeni BMW iX3

  BECERİKLİ YOL ARKADAŞI.

  Yeni BMW 2 Serisi Gran Coupé
  • BMW Live Cockpit Professional
  • Sürüş Asistanı Professional
  • Park Asistanı Plus

  Yeni BMW iX3

  ETKİLEYİCİ.

  BMW X1
  • Harman/Kardon Ses Sistemi
  • Kablosuz Şarj/Bağlantı Sistemi
  • Akıllı Telefon Arayüzü

  Elektrik tüketimi ve CO2 emisyonu.

  • BMW iX3:
   BMW eDrive enerji tüketimi (kWh/100 km, WLTP): 19,0 – 18,6  
   Yakıt tüketimi (litre/100 km) (ortalama): 0
   CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 0

   Yakıt tüketimi, CO2 emisyonu ve enerji tüketim bilgileri onay sırasında yürürlükteki Avrupa Mevzuatı (EC) 715/2007’de belirtilen ölçüm prosedürüne uygun olarak belirlenmiştir. Rakamlar Almanya’da temel konfigürasyona sahip bir otomobile aittir ve gösterilen menzil seçilen modelde yer alan opsiyonel donanım ve farklı boyutta jant ve lastikleri göz önünde bulundurur.

   Yeni binek otomobiller için resmi yakıt tüketimi ve resmi belirli CO2 emisyonu ile ilgili bilgileri, satış noktalarımızdan ve DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Almanya adresinden ve https://www.dat.de/co2 adresinden edinebileceğiniz "Yeni Binek Otomobil Yakıt Tüketimi ve CO2 Emisyonu Kılavuzu”nda bulabilirsiniz .

   Değerler yeni WLTP mevzuatını temel alır. Otomobille ilişkili vergiler veya CO2 emisyonuyla ilişkili diğer harçlar (diğerlerine ek olarak) burada belirtilen CO2 değerlerinden farklı olabilir.